Goldener Damenring
mit 3 Altschliffdiamanten, ca. 0,40 ct, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), 5,1 g, RW 59
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.06.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Goldener Damenring
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 09.06.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 09.06.2010 |